Służba bhp

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby

- 20%
Osoby zatrudnione w służbie BHP oraz wykonujące zadania tej służby również powinny przechodzić okresowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym odświeżyć swoją wiedzę w zakresie oceny zagrożeń w miejscu pracy i metod przeciwdziałania takim zagrożeniom. Szkolenia realizowane są online, a termin ich ważności wynosi pięć lat. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób Cena 299,00 PLN
od 6 do 10 osób Cena 259,00 PLN
od 11 do 999 osób Cena 236,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w Policji

Szkolenie okresowe bhp pracowników służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby w Policji

- 20%
Pracownicy i funkcjonariusze w służbie BHP oraz wykonujące zadania tej służby w Policji powinni przechodzić okresowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy, w tym odświeżyć swoją wiedzę w zakresie oceny zagrożeń w miejscu służby, pracy i metod przeciwdziałania takim zagrożeniom. Kurs w formule online(e-learning). Szkolenie ważne jest 5 lat od daty ukończenia. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób Cena 299,00 PLN
od 6 do 10 osób Cena 259,00 PLN
od 11 do 999 osób Cena 236,00 PLN

SŁUŻBA BHP

Przekazujemy wiedzę w profesjonalnej, atrakcyjnej i przystępnej formie! Oferujemy szkolenie okresowe BHP przez Internet dla służb BHP. Masz możliwość przeglądania go w dowolnym miejscu i czasie. Materiały przygotowane są w formie filmów i prezentacji. Możesz je także pobrać na swoje urządzenie. Udział w kursie pozwoli na zminimalizowanie kosztów związanych z wynajęciem sali szkoleniowej. Dostęp do naszej platformy e-learningowej wiąże się z niewielkimi kosztami. To łatwo dostępne i proste rozwiązanie dla pracodawców i pracowników!

Cele kształcenia

Każdy pracownik służby BHP ma obowiązek uczestnictwa w szkoleniu okresowym. Najważniejszym celem kształcenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności z zakresu:

  • przepisów prawnych, 

  • analizy zagrożeń i związanej z tym oceny ryzyka zawodowego, 

  • rozwiązywania problemów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, 

  • organizacji i metod kształtowania warunków pracy. 

Program kursu przez Internet w całkowicie zgodny z wymogami dotyczącymi szkolenia okresowego kadr w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zaświadczenie do ukończeniu kursu przez Internet

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które jest ważne przez 5 lat. Na Twoje życzenie wyślemy je formie papierowej za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i niejasności. Zachęcamy do udziału w naszym kursie dla służb przez Internet! Gwarantujemy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.