Opis działania strony

Jeśli jesteś Pracodawcą, który chce zamówić szkolenie bhp e-learning, szkolenie I pomocy lub ppoż. dla siebie lub pracowników:

 1. Wybierasz rodzaj i ilość szkoleń, które chcesz zamówić.
 2. Wypełniasz dane do faktury - konto tworzy się automatycznie.
 3. Na podstawie faktury proforma dostępnej w zakładce "faktury" dokonujesz płatności wybierając najdogodniejszą dla siebie formę płatności - jeżeli preferujesz fakturę z terminem płatności, przekaż nam taką wiadomość mailową
 4. Uzyskujesz pełny dostęp do serwisu oraz wybranych szkoleń.
 5. Sam decydujesz kiedy zakończysz szkolenie oraz komu i kiedy przekażesz odpowiednie szkolenie.
 6. Aby przekazać szkolenie pracownikowi wprowadź jego adres email oraz ilość szkoleń do przekazania.
 7. W przypadku gdy pracownik nie ma założonego konta, konto zostanie automatycznie utworzone, a pracownik otrzyma wiadomość email
  z instrukcją aktywacji konta co jest równoznaczne z uzyskaniem przez niego dostępu do szkolenia.
 8. W momencie uzyskania pozytywnej oceny z egzaminu, od razu otrzymujesz oryginał Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia w wersji elektronicznej, dostępny w zakładce "Certyfikaty". Na życzenie Zaświadczenie  jest również wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 9. Egzamin jest nieograniczony czasowo, składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do testu można przystępować wielokrotnie.
 10. Po zakończonym szkoleniu przez Twoich pracowników otrzymujesz stosowną informację mailową, wraz z zaświadczeniem pracownika.

Jeśli jesteś pracownikiem, który otrzymał od pracodawcy dostęp do internetowego szkolenia bhp, szkolenia I pomocy lub szkolenia ppoż:

 1. Za pośrednictwem e-maila otrzymasz  dane potrzebne do zalogowania się w systemie.
 2. Po zalogowaniu otrzymujesz pełen dostęp do szkolenia i materiałów szkoleniowych.
 3. Po potwierdzeniu swoich danych możesz przystąpić do egzaminu.
 4. Egzamin jest nieograniczony czasowo, składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Do testu można przystępować wielokrotnie.
 5. Po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu, od razu otrzymujesz Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w wersji elektronicznej, dostępne w zakładce "Certyfikaty".
 6. Wygenerowane zaświadczenie automatycznie zostaje również przesłane do twojego pracodawcy.

Jeśli jesteś pracownikiem, który sam chce zamówić szkolenie bhp online postępuj proszę zgodnie z powyższym punktem "Jeśli jesteś pracodawcą".