Szkolenia bhp z tłumaczem migowym

Szkolenie okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami PJM i Audiodeskrypcja

Szkolenie okresowe bhp pracodawców i innych osób kierujących pracownikami PJM i Audiodeskrypcja

- 20%
Realizujemy okresowe szkolenia BHP dla pracodawców oraz innych osób zatrudnionych na stanowiskach wymagających kierowania pracownikami, w tym dla mistrzów, brygadzistów i kierowników wydziałów. W ramach szkolenia przekazujemy wiedzę i uczymy praktycznych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób Cena 190,00 PLN
Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych PJM i Audiodeskrypcja

Szkolenie okresowe bhp pracowników administracyjno-biurowych PJM i Audiodeskrypcja

- 20%
Prowadzimy specjalistyczne szkolenia okresowe BHP online dla pracowników administracyjno-biurowych. Szkolenia dedykowane są pracownikom firm, urzędów i różnego rodzaju instytucji, którzy wykonują szeroko pojęte prace biurowe. Zakres szkolenia obejmuje podstawowe zagadnienia związane z higieną i bezpieczeństwem pracy. Czytaj dalej »
od 1 do 999 osób Cena 159,00 PLN

Szkolenia BHP z tłumaczem migowym
Prowadzimy specjalistyczne kursy stworzone dla pracodawców i pracowników. Oferowane przez naszą firmę okresowe szkolenie z dziedziny BHP jest skierowane do osób głuchoniemych i przeprowadzane z udziałem tłumacza języka migowego. Ma na celu uzyskanie przez uczestników wiedzy z zakresu ochrony przed zagrożeniami dla zdrowia i bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenia BHP z tłumaczeniem na język migowy. Nasze programy przystosowane do potrzeb osób głuchoniemych są skierowane do:

 

  • pracodawców, osób na stanowiskach kierowniczych w placówkach oświatowych, spółkach, przedsiębiorstwach i prywatnych firmach, a także mistrzów i brygadzistów,
  • pracowników firm, instytucji, urzędów, administracji państwowej i wszystkich osób, których praca polega na korzystaniu z komputera.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 maja 2019 r. kursy okresowe dla pracodawców powinny być przeprowadzane co 5, a dla pracowników – co 6 lat. Dzięki temu wzrasta i aktualizuje się świadomość ich uczestników dotycząca zagrożeń związanych z wykonywanymi zadaniami.

Przygotowane programy służą pogłębieniu wiedzy na temat: 

  • oceny zagrożeń występujących w czasie pracy,
  • sposobów kształtowania higienicznych i bezpiecznych warunków w przedsiębiorstwie,
  • metod ochrony przed niebezpieczeństwami grożącymi zdrowiu pracowników,
  • reguł postępowania w razie wypadku, w tym zasad pierwszej pomocy.

Ponadto uczestnicy kursu dla pracowników zdobywają wiadomości na temat ochrony praw osób młodocianych i kobiet, najczęściej występujących chorób zawodowych oraz profilaktycznej ochrony zdrowia. Pracodawcy z kolei uzyskują między innymi wiedzę o metodach prowadzenia instruktażu stanowiskowego, problemach dotyczących środowiska i postępowaniu związanym z ochroną przeciwpożarową.

Profesjonalne szkolenia BHP z audiodeskrypcją

Profesjonalne kursy okresowe z dziedziny BHP stworzone z wykorzystaniem polskiego języka migowego i audiodeskrypcji w sposób przystępny dla wszystkich uczestników:

  • tłumaczą interpretację przepisów dotyczących bezpiecznych warunków pracy i uświadamiają odpowiedzialność za ich naruszenie,
  • przedstawiają istniejące zagrożenia i przygotowują do skutecznego radzenia sobie w sytuacjach niekorzystnych dla zdrowia,
  • pomagają poznać ekonomiczne skutki stworzenia niewłaściwego środowiska w miejscu zatrudnienia, między innymi świadczeń z tytułu warunków pracy czy składek na ubezpieczenia społeczne.

Kursy w formie elektronicznej mogą być udostępniane przez pracodawcę pracownikom, a ich ukończenie jest nadzorowane przez osobę zlecającą wykonanie testu. Cały proces jest możliwy do śledzenia dzięki kontom automatycznie tworzonym na platformie oraz efektywnej komunikacji mailowej. Nieograniczony czasowo egzamin w formie testu może być zdawany kilkukrotnie. Ukończenie kursu jest potwierdzane przez wydanie elektronicznego certyfikatu, który na życzenie można otrzymać także w formie papierowej. Programy zapewniają nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych także po zaliczeniu kursu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą skierowaną do pracowników i pracodawców oraz zdobycia wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.