Szkolenie bhp weterynarzy

Szkolenie okresowe bhp lekarzy weterynarii

Szkolenie okresowe bhp lekarzy weterynarii

- 20%
Szkolenie okresowe bhp online dla lekarzy weterynarii, techników weterynarii, asystentów weterynarzy zatrudnionych w gabinetach i klinikach weterynaryjnych. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób 53,00 PLN
od 6 do 10 osób 48,00 PLN
od 11 do 20 osób 45,00 PLN
od 21 do 30 osób 39,00 PLN
od 31 do 999 osób 35,00 PLN

SZKOLENIE BHP WETERYNARZY

Osoby zatrudnione w placówkach weterynaryjnych zobowiązane są do uczestnictwa w szkoleniu BHP. Kurs jest opracowany zgodnie z aktualnymi przepisami. Materiały są przygotowane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku. Celem nauczania jest aktualizacja oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności.

System nauczania weterynarzy online

Uczestnik sam decyduje, kiedy ukończy nauczanie! Szkolenia BHP dla weterynarzy odbywają się w trybie online. Kursant otrzymuje dane, dzięki którym może zalogować się z dowolnego miejsca. To duże udogodnienie zarówno dla pracodawcy, jak i samego uczestnika. Gwarantujemy nieograniczony czasowo dostęp do serwisu. Proponujemy udział w zajęciach za pomocą platformy e-learningowej w atrakcyjnej cenie.

Certyfikat dla weterynarzy

Kształcenie weterynarzy kończy się testem. Pozytywny wynik pozwala uzyskać ważne zaświadczenie. Dokument uznawany jest przez Państwową Inspekcję Pracy i jest ważny przez 5 lat. Na życzenie wysyłamy go w wersji papierowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.