Szkolenie bhp weterynarzy

Szkolenie okresowe bhp lekarzy weterynarii

Szkolenie okresowe bhp lekarzy weterynarii

- 20%
Szkolenie okresowe bhp online dla lekarzy weterynarii, techników weterynarii, asystentów weterynarzy zatrudnionych w gabinetach i klinikach weterynaryjnych. Czytaj dalej »
od 1 do 5 osób Cena 53,00 PLN
od 6 do 10 osób Cena 48,00 PLN
od 11 do 20 osób Cena 45,00 PLN
od 21 do 30 osób Cena 39,00 PLN
od 31 do 999 osób Cena 35,00 PLN

SZKOLENIE BHP WETERYNARZY

Osoby zatrudnione w placówkach weterynaryjnych zobowiązane są do uczestnictwa w szkoleniu BHP. Kurs jest opracowany zgodnie z aktualnymi przepisami. Materiały są przygotowane na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 roku. Celem nauczania jest aktualizacja oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności.

System nauczania weterynarzy online

Uczestnik sam decyduje, kiedy ukończy nauczanie! Szkolenia BHP dla weterynarzy odbywają się w trybie online. Kursant otrzymuje dane, dzięki którym może zalogować się z dowolnego miejsca. To duże udogodnienie zarówno dla pracodawcy, jak i samego uczestnika. Gwarantujemy nieograniczony czasowo dostęp do serwisu. Proponujemy udział w zajęciach za pomocą platformy e-learningowej w atrakcyjnej cenie.

Certyfikat dla weterynarzy

Kształcenie weterynarzy kończy się testem. Pozytywny wynik pozwala uzyskać ważne zaświadczenie. Dokument uznawany jest przez Państwową Inspekcję Pracy i jest ważny przez 5 lat. Na życzenie wysyłamy go w wersji papierowej za pośrednictwem Poczty Polskiej.