O nas

Witamy w serwisie www.eSzkoleniaBHP.com, który jest w Polsce liderem i wiodącym portalem dostarczającym usługi szkoleniowe, e-learningowe w zakresie BHP, I pomocy przedmedycznej i ppoż, zarówno dla przedsiębiorców prywatnych, Korporacji jak i dla Administracji Publicznej, Kancelarii Sejmu, Ministerstwom Rządu Polskiego, Wymiarowi Sprawiedliwości, Państwowej Straży Pożarnej, Policji, Wojska Polskiego, Spółkom Skarbu Państwa oraz jednostkom administracji samorządowej, Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży BHP oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych klientów uruchomiliśmy platformę e-learningową umożliwiającą przeprowadzanie szkoleń okresowych za pomocą internetu. Od teraz nie wychodząc z biura ani tracąc cennego czasu na organizację szkoleń stacjonarnych dajemy Ci możliwość w trzech prostych krokach przeszkolić siebie oraz swoich pracowników. Zaletą tego typu szkoleń jest ich prostota, łatwość dostępu, przystępna cena oraz oszczędność czasu Twojego i Twoich pracowników. Dostępne na naszej stronie szkolenia bhp spełniają wszelkie wymogi prawne.

 

Ponadto zyskujesz fachową obsługę i doradztwo zarówno z zakresu BHP jak i przy korzystaniu z naszego serwisu. Wybierając nasze szkolenia zyskujesz pewność, że już zawsze będziesz w ten sposób szkolił swoich pracowników. Twój wybór docenią również Twoi pracownicy, którzy mając pełen dostęp do naszych szkoleń będą mogli w dogodnym dla siebie czasie, miejscu i terminie ukończyć wymagane szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy niejasności.

Niniejsza platforma, jej działanie oraz zastosowane i prezentowane rozwiązania techniczne i informatyczne jak również materiały szkoleniowe są naszego autorstwa, tym samym zgodnie z ustawą o prawach autorskich i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 1191, z późn. zm.), przetwarzanie, kopiowanie i rozpowszechnianie serwisu i materiałów szkoleniowych w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.